Zabawki

Układanki dla dzieci

Wspomaganie pociechy w stymulowania rozwoju mózgu należy rozpocząć w jak najmłodszym wieku. Niezwykle przydatnymi gadżetami okazują się być kreatywne zabawki, które jednocześnie bawią i uczą. Układanki, których przeznaczeniem jest zabawa mają pozytywny wpływ na mowę oraz zdolności analityczne, warto zatem nie zapominać o nich podczas kompletowania kuferka dziecięcych drobiazgów.

1. Sorter drewniany

Sorter kształtów to jedne z najpopularniejszych zabawek dla najmłodszych. Podczas zabawy zadaniem dziecka jest dopasowanie elementu do otworu o odpowiednim kształcie, a następnie ustawienie jego w taki sposób, by z łatwością przeszedł przez dziurkę i wpadł do środka. Drewniany sorter dla dzieci NEO Kids Concept to sorter kształtów z klockami, które różnią się od siebie kształtami i kolorami. Sorter drewniany to zabawka manualna, które rozwija małą motorykę, uczy precyzji i poszerza wyobraźnię.

sorter-drewniany-neo-kids-concept sorter-drewniany-neo-kids-concept (1)

Sorter kształtów Kids Concept

W ofercie posiadamy też sorter Goki, który posiada klasyczne kolory kształtów. Sorter Goki idealnie sprawdzi się dla dziecka powyżej 1 roku życia. Drewniany sorter został wykonany z najwyższej jakości materiałów, a jego wymiary to: 11 x 10,5 x 11 cm.
58628_s 90058628_s

Okrągły sorter drewniany Janod posiada dodatkową funkcję – turlanie. Podczas takiej zabawy klocki przewracają, więc dziecko słyszy dodatkowo dźwięki przewracanych się klocków oraz widzi wirujące kolory. Konstrukcja drewnianego sortera jest idealna dla małych rączek.

sorter-ksztaltow-kolory-janod sorter-ksztaltow-kolory-janod (1)

Sorter kształtów Janod

2. Nawlekanka drewniana

Nawlekanka umożliwiaja zabawę na wiele sposobów. Dziecko może nawlekać elementy według konkretnych kryteriów, bądź puścić wodze fantazji i stworzyć coś własnego oraz unikalnego. Drewniana nawlekanka Melissa & Doug to zestaw składający się z dwóch długich sznurków oraz 30 korali o dużych rozmiarach. Elementy uczą malucha nowych kształtów i kolorów.

81NqCAcuxBL._SL1500_ 61vImZoI51L._SL1500_ 713kMMp-w2L._SL1500_ 81QbCcBArIL._SL1500_

Nawlekanka Mellisa & Doug

Dla chłopców, którzy od najmłodszych lat uwielbiają wszelkiego rodzaju pojazdy dedykowana jest drewniana nawlekanka Djeco. Składa się ona z 16 części, które przedstawiają samochody, statki kosmiczne, samoloty, łodzie podwodne..czyli wszystko to, co mali mężczyźni lubią najbardziej. Pojazdy można w dowolnej kolejności nawlekać na sznurek i świetnie się bawić.

ori-16-perles-a-enfiler-en-bois-filavroum-2-cordons-djeco-dj06169-8619

Drewnianka nawlekanka Djeco

W naszej ofercie można też znaleźć nawlekankę Janod. Nawlekanka Janod została skierowana dla dziewczynek powyżej 5 roku życia. Ta nawlekanka  dla dzieci kształtuje poczucie estetyki, poprawia sprawność manualną oraz wyobraźnię i koncentrację. Każda nawlekanka drewniana kształtuje koordynację oko-ręka. Nawlekanka Janod, czy też naklekanka Djeco itp. zostały stworzone z najwyższych jakości materiałów, które są bezpieczne dla dziecka.

20161016-DSC_0802 - Kopia20161016-DSC_0803 20161016-DSC_0804

Zdjęcia wykonane przez Nebule.pl

Nawlekanka Janod w dwóch wersjach niebieski/różowy

3. Klocki dla dzieci duże

Wszelkiego rodzaju klocki i kostki uczą małego odkrywcę logicznego i przestrzennego myślenia oraz poszerzają wyobraźnię. Klocki dla dzieci marki Done By Deer to świetna zabawa dla dzieci połączona z nauką liczenia. Zestaw składa się z sześciu klocków, które ponumerowane są cyframi od 1 do 6. Zadaniem dziecka jest ułożenie wieżyczki. Klocki dla dzieci posiadają dodatkową funkcję: po ułożeniu świetnie sprawdzają się do mierzenia wzrostu.

40655

DonebyDeer_make-my-room_lrs

Jeżeli jednak metrowa wieża to zbyt mało to pomyśl o wyposażeniu swojej pociechy w klocki dla rocznego dziecka  marki Kids Concept. Klocki dla dzieci składają się z 10 elementów o różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Na każdym klocku widnieje wizerunek leśnego zwierzaka i cyfra. Klocki dla dzieci dobry pomysł na spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem.

kostki-do-ukladania-edvin-kids-concept

Klocki dla dziecko Kids Concepot

116584352-origpic-519800

jemtruskawki

Zdjęcie od @jemtruskawki

Jeśli podobał się Tobie nasz wpis, polub nasz instagram lub facebook

Całą gamę układanek znajdziesz tutaj