Zabawki

Uczymy się literek – propozycje zabawek

Małe dziecko ma stałą potrzebę poszerzania swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy. Na pewnym etapie dorastania przychodzi czas na poznanie pierwszych literek. Warto jest zatem pomóc dziecku w nauce poprzez wspólną zabawę. Na rynku dostępnych jest szereg zabawek i gier, które mają za zadanie uczyć oraz bawić. Każde dziecko jest jednak inne, dlatego za nim zdecydujesz się na jedną z pomocy naukowych, przemyśl to i dostosuj do własnego malucha, biorąc pod uwagę jego wiek, zdolności i ulubioną formę rozrywki.

Układanka

Marka Janod w swoim asortymencie posiada magnetyczną układankę Alfabet Magnetibook, która ma na celu rozwijanie kreatywności i wyobraźni małego odkrywcy. Zabawa polega na układaniu magnesów na planszy w dowolne wzory, które wymyśla maluch. Magnesy umieszczone są w kartonie, który został stworzony na wzór książki. W opakowaniu znajduje się 130 magnesów- 104 literki oraz 26 gotowych słów, bądź obrazków. Układanka może służyć dziecku przez kilka dobrych lat- w fazie oglądania i zabawy, a następnie uczenia. Jest świetnym rozwiązaniem na prezent.

pol_pl_Magnetyczna-ukladanka-Alfabet-Magnetibook-Janod--1314_5

pol_pl_Magnetyczna-ukladanka-Alfabet-Magnetibook-Janod--1314_6

Układanka magnetyczna Alfabet Magnetibook Janod

Niezawodne są również klasyczne tabliczki z literkami i cyferkami. Alfabet polski pisany + cyfry Pilch to zestaw 88 płytek z cyframi i literkami, zapakowanych w estetyczne, drewniane opakowanie. Można wykorzystywać je do wielu zabaw edukacyjnych.

DSC_8805-1024x683 DSC_8813-1024x683 DSC_8844-1024x683 DSC_8847-horz-1024x768 DSC_8870-1024x683

Alfabet polski pisany + cyfry Pilch

Zdjęcia: Nebule

Klocki

Jedną z najpopularniejszych form rozrywki wśród najmłodszych są wszelkiego rodzaju klocki. Marka Uncle Goose stworzyła zabawkę, która łączy przyjemne z użytecznym. Drewniane klocki Polski Alfabet są idealnym rozwiązaniem dla maluchów, które uwielbiają układać budowle. Wyróżniają się one tym, że są ręcznie wykończone, dopracowane w każdym calu, świetnej jakości i posiadają elegancki design. Ich kolorystyka jest stonowana, dlatego będą piękną ozdobą każdego dziecięcego pokoju, bez względu na styl, w jakim jest utrzymany. Można je wykorzystywać do wszelkiego rodzaju zabaw stymulujących rozwój.

klocki Uncle

polski-alfabet-drewniane-klocki-uncle-goose

Drewniane Klocki Polski Alfabet Uncle Goose

Tablica magnetyczna

Jeśli masz w domu artystę, który uwielbia pisać oraz malować, ale nie chcesz oglądać jego prac na świeżo malowanych ścianach i nowych meblach to koniecznie wyposaż go w tablicę magnetyczną. Magnetyczna walizeczka 4w1 Janod poprzez swój wygodny kształt oraz wielkość sprawdzi w domu, ale również podróży. Dziecko ma dowolne możliwości zabawy: malowanie oraz rysowanie kredą, mocowanie na tablicy magnesów i pisanie dołączonym mazakiem, a także tworzenie obrazów na znikopisie. Kiedy jednak zależy Ci na zabawce dużych rozmiarów, przeznaczonej do użytku domowego to w tej roli sprawdzi się Tablica 3 w 1 Janod. Jest to tablica stojąca, którą można oprzeć o dowolny mebel, bądź ścianę. Jest idealna dla nieco starszych dzieci. W zestawie znajduje się 26 literek, kreda, pisak, gąbeczka do ścierania oraz pojemnik na akcesoria.

pol_pl_Magnetyczna-walizeczka-tablica-4w1-Janod--1401_1pol_pl_Magnetyczna-walizeczka-tablica-4w1-Janod--1401_2 pol_pl_Magnetyczna-walizeczka-tablica-4w1-Janod--1401_3

Inne produkty, które też Cię mogą zainteresować:

81eb2Dtn3xL._UL1500_

Puzzle drewniane Alpha B.tical – literki B.toys

kids_2016_host_13018_57443a472a6b225e23a3d47f

Puzzle drewniane cyfry niebie Kids Concept

1 Comment

Comments are closed.