Spacer, Wyprawka niemowlaka

Torebkowy zawrót głowy, czyli najmodniejsze wzory WIOSNA/LATO 2017

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów organizerów do wózka, różniących się od siebie pod wieloma aspektami. Mamy stające przed wyborem torby mają więc nie lada wyzywanie. Czym tak naprawdę sugerować się przy wyborze torby dla dziecka? Na to pytanie można znaleźć wiele odpowiedzi, jednak jedna rzecz jest pewna: torba dla mamy powinna być przede wszystkim ładna, ponieważ każda kobieta lubi otaczać się przedmiotami cieszącymi oko.

Prostota i elegancja

Torba dla mamy wcale nie musi mieć obrazków oraz szalonych odcieni. Ciekawym pomysłem dla kobiet lubiących szykowność i prostotę są torby Skip Hop, dostępne w wielu wzorach i kolorach. Model  jest idealnym wyborem dla modnych mam. Model Chelsea jest idealnym wyborem dla modnych mam. Torba do wózka dostępna jest w trzech kolorach: beżowym, granatowym oraz czarnym. Skórzane elementy oraz złote detale sprawiają, że torba Skip Hop wygląda jak typowa kobieca torebka, zakupiona w jednej z sieciówek.

torba-chelsea-midnight-skip-hop

Torba Chelsea Skip Hop

Model Suite Satchel 6w1 spodoba się z pewnością nie jednej mamie. Torba do wózka charakteryzuje się elegancją i praktycznością, a skórzane wykończenie w połączeniu ze złotymi elementami sprawiają, że torba Skip Hop jest unikatowa i oryginalna.

22151-2_2

Torba  Suite Satchel Skip Hop

Dla prawdziwych zwolenniczek luksusu i elegancji dedykowana jest torba do wózka Leather Elodie Details. Torba do wózka cechuje funkcjonalność, może być używany do przechowywania rzeczy dziecka, kobiety, bądź służyć do przenoszenia laptopa. Torba dla mamy została zrobiona  z naturalnej skóry, co sprawia, że niczym nie różni się od toreb damskich od najpopularniejszych projektantów. Posiadanie takiego organizera to czysta przyjemność.

pol_pl_Elodie-Details-Torba-dla-mamy-Black-Leather-2851_4

Torba Leather Elodie Details

Kolorowo i sportowo

Kobiety mają różnorakie upodobania. Torba do wózka nie musi być zatem pełna szyku i elegancji. Idealnym pomysłem na torbę do wózka dla mamy ceniącej sobie wygodę i sportowy wygląd będzie model Rosie  firmy Lassig, którego cechą szczególną jest połączenie plecaka i torby (2 w 1) . Torba Rosie nie jest typową torbą do wózka, jest ona także stylowym i kobiecym dodatekiem, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Produkt dostępny jest w wielu odcieniach, zatem spełni oczekiwania kolorystyczne każdej kobiety.

1101005405_12

Torba Rosie Lassig

Torba Skip Hop Duo Signature charakteryzuje się interesującym designem. Wśród wielu dostępnych motywów można wyróżnić kropki, paski, zygzaki, serca czy też trójkąty.

200321_03_DuoSignature_Arrows_L(H) (w)200320_03_DuoSignature_Prism_L(H) (w)

200319_05_DuoSignature_GreyFeather_L(H) (w)200313_G_DouSignature_Triangles_L4(H)

Torby Skip Hop

Coraz większą popularność zdobywa motyw pikowania, który prezentuje torba Skip Hop Forma. Jest dobrym rozwiązaniem dla młodych, nowoczesnych rodziców, chcących posiadać organizer do wózka w modnym wzorze. Dodatkową zaletą jest wodoodporność, czyli coś, co torba dla mamy powinna posiadać zawsze, ponieważ chroni to przybory niemowlęcia przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

plecak-forma-dome-skip-hop

Torba i plecak Forma Skip Hop

Jeśli organizer do wózka ma sportowy wygląd, z pewnością spodoba się również tacie, który chętniej będzie zabierał dziecko na spacery. Brak elegancji nie jest równoznaczny z brakiem stylu- sportowa torba również może być oryginalna i ciesząca oko, należy zatem szukać perełek w modnych wzorach i kolorach.