Zabawki

Nowości – Buiten Speel

A w kolejnym poście trochę nowości 🙂

Buiten Speel to marka z siedzibą znajdującą się w Haarlem, w Holandii. Już od 2006 roku produkuje gry oraz zabawki dla dzieci w każdym wieku. Głównie służą do zabawy na świeżym powietrzu. Marka stara się by dzieci nie spędzały tyle czasu przed telewizorem bądź komputerem i zachęca je do aktywnej zabawy, która sprawia o wiele więcej radości. Zobaczcie poniżej przykłady kilku gier:

Gra – rzut obręczą do celu Buiten Speel

web_GA145_1

Rzut obręczą do celu marki Buiten Speel to świetna gra zręcznościowa dla małych i dużych dzieci, które lubią aktywne wyzwania.  Zapewni aktywnie spędzony dzień całej Twojej rodzinie. Polega na rzuceniu sznurkowego pierścienia, tak, by zaczepił się na drewnianych kołkach. W skład zestawu wchodzi 5 pierścieni. – w tym 1 podwójny.

Strzelnica drewniana Buiten Speel

buga202_02_elastikskyder_i_tr_

65ba30cb0a49322f69b5ac40890341ec

Strzelnica marki Buiten Speel to świetna zabawka i przy okazji idealny trening oka dla małego strzelca. Strzelnica wykonana jest z wysokiej jakości drewna. Zestaw składa się z ruchomych tabliczek z punktami, które zamykają się po celnym trafieniu.W komplecie dołączono gumki recepturki i pistolet posiadający ruchomą zębatkę. Po naciśnięciu spustu, guma zostaje uwolniona, lecąc prosto do celu, w który mierzyliśmy.

Tarcza szara XL Buiten Speel

web_ga124_outdoor_z_2

Tarcza do gry w rzutki marki Buiten Speel to świetna gra dla całej rodziny.  W skład zestawu wchodzą: Duża tarcza, którą rozkłada się na podłodze. Nadmuchiwane strzałki wypełnione piaskiem. 4 kołki do mocowania na ziemi. Rzutki świetnie sprawdzą się na pikniku oraz w ogrodzie przed domem. Tarczę mocuje się do ziemi za pomocą 4 drewnianych kołków.

Worki do skakania – kpl 4 szt. Buiten Speel

57f3bdf99828d0fb0432b931e93ba818

58ffc0ad5202b138ebc8690a487b442a

Zestaw worków do skakania marki Buiten Speel to wspaniała zabawa, która zapewni dzieciom dużo radości i śmiechu.Wejdź do worka i skacz tak szybko, by być pierwszym na mecie.
W zestawie znajdują się 4 sztuki worków i 2 linki, które wyznaczają „start” oraz „metę”.

Szczudła kubełkowe Buiten Speel

zancos_de_pl_stico_para_ni_os

Kubełkowe szczudła to świetna zabawa dla fanów zwariowanych wyścigów. Wygląd szczudeł można zmienić za pomocą dołączonych naklejek do ozdabiania. Można stworzyć z nich robota bądź kwiatowy ogród czy też śmieszną buźkę.

Gra puszki czerwone Buiten Speel

ga093_indoor

Gra puszki to świetna zabawa dla najmłodszych. Polega na ułożeniu puszek w wieżę, a następnie rzuceniu woreczkiem w jedną z nich, by ją strącić. Wygrywa ta osoba, która trafi do celu i zrzuci puszkę.

Gra bierki XL Buiten Speel

f2a19b5117b204e129e6340330d5997d

Jest to świetna gra zręcznościowa dla całej rodziny. Polega na zebraniu jak największej liczby bierek, które wcześniej zostały rozrzucone na stole. Zadaniem gracza jest wysunięcie bierki ze stosu tak, by nie poruszyć innych. Wygrywa ta osoba, która uzbiera największą ilość bierek.