Karmienie

Suszarki do butelek i smoczków – przegląd

Higiena i sterylność przyborów malucha jest bardzo ważna. Szczególny nacisk powinno się kłaść na akcesoria, z którymi maluch ma bezpośredni kontakt. Istnieje wiele metod suszenia butelek oraz smoczków dla niemowląt. Wielu  rodziców stosuje najpopularniejszy sposób, czyli pozostawianie przyborów na ręczniku do wyschnięcia. Tych ceniących sobie przydatne i funkcjonalne gadżety z pewnością zainteresuje opcja suszarki do butelek i smoczków. W praktyce, suszarka sprawdza się świetnie i jest doceniania za dużą użyteczność.

suavinex5

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów suszarek. Różnią się one od siebie pod wieloma aspektami. Należy zatem przy wyborze kierować się tym, by gadżet spełniał nasze wszelkie oczekiwania. Poniżej prezentujemy trzy rodzaje suszarek, które naszym zdaniem są warte zainteresowania:

Suszarka ,,trawa”

Suszarka do butelek i smoczków Grass Green marki Boon będzie świetnie prezentowała się w każdej kuchni. Producent zadbał o wyjątkowo design suszarki- wygląda ona jak trawa. Źdźbła zrobione zostały z wysokiej jakości gumy, która dobrze podtrzymuje przedmioty w różnych kształtach i rozmiarach. Złożona jest z dwóch części: tacki i suszarki. Jej wyjątkowy i niecodzienny wygląd sprawia, że z pewnością zainteresuje niejednego rodzica, poszukującego czegoś użytecznego i jednocześnie ozdobnego.

xboon_grass_b373_7_2.jpg.pagespeed.ic.rayTsE3QGA hr_0-04459500_1394032866 12190250_Alt11

Suszarka na butelki i smoczki Boon

Suszarka składana

Suszarka do butelek i smoczków Beaba jest łatwa do przechowywania oraz przełożenia. Kiedy nie jest użytkowana, w prosty sposób można ją złożyć i schować. Mieści sześć butelek wraz z akcesoriami. Cechuje ją sterylność, niezwykle ceniona w kontaktach z dzieckiem. W łatwy sposób można odczepić podstawkę i wylać zbierającą się w niej wodę. Jest prosta i ma uniwersalne kolory.

foldable-bottle-draining- foldable-bottle-draining- (1)

Suszarka do smoczków i butelek Beaba

Suszarka o nieregularnych kształtach

Suszarkę do butelek i smoczków Beaba oraz Suavinex wyróżnia nowoczesność i praktyczność. Zapewnia higieniczne suszenie akcesoriów bobasa. Istnieje możliwość odczepienia góry od dołu, co pozwala na pozbycie się wody zebranej w podstawce. Demontaż dotyczy całej suszarki, dzięki czemu rodzic może w prosty sposób dbać o higienę i sterylność tego gadżetu. Na suszarce istnieje możliwość umieszczenia sześciu butelek z akcesoriami. Poprzez swój niecodzienny wygląd przyciąga uwagę i budzi zainteresowanie.

tree-drying-rack-neon  tree-drying-rack-cloud

Suszarka Beaba

suavinex6

3164231531642311

Suszarka Suavinex