Zabawki

Projektory dla dzieci

Niemowlęta, tuż po narodzinach, widzą stosunkowo niewiele- obraz jest dla nich zamazany i nieostry, jednak wydawać by się mogło, że jest to dla nich dobre. Poznawanie świata rozpoczynają od nauki rozpoznawania twarzy mamy i widzenia kontrastowych zestawień kolorów. Po pewnym czasie dziecko dostrzega takie kolory, jak czerwony, niebieski, purpurowy, turkusowy i seledynowy. Barwy zaczyna dostrzegać po ukończeniu 4. miesiąca życia. Pomoc w poznawaniu świata ze strony rodziców jest bardzo ważna w początkowej fazie życia małego odkrywcy. Świetnym wsparciem dla świeżo upieczonych rodziców okazuje się projektor- uczy kształtów, kolorów, ciekawi, uspokaja i usypia. W dzisiejszym poście pokażemy Wam jaki wybrać projektor dla niemowlaka.

1. Projektor dla dzieci do łóżeczka

W roli pierwszego projektora dla niemowlaka z pewnością świetnie sprawdzi się karuzela z projektorem i pozytywką Safari Skip Hop. Przymocowane są do niej pluszowe zwierzątka- sowa, żyrafka, małpka i żółwik, co jest świetnym wyborem na stopniowe oswajanie dziecka z otaczającym go światem. Projektor dla dzieci na sufit pozytywnie wpływa na rozwój koordynacji wzrokowo- słuchowo-ruchowej najmłodszych. Dźwięk odtwarzany jest przez 20 minut, następnie się wyłącza. Projektor dla dzieci obrotowy posiada pilot, który umożliwia włączenie melodii nawet z innego pokoju.

Moonlight Melodies Projection Mobile Moonlight Melodies Projection Mobile Moonlight Melodies Projection Mobile pol_pl_Skip-Hop-Karuzelka-z-projektorem-i-pozytywka-Safari-2134_5 Moonlight Melodies Projection Mobile

2. Projektor przytulanka

Innym rodzajem jest lampka z projektorem dla dzieci, w który możesz wyposażyć swojego malucha. Jest to dobre rozwiązanie, szczególnie dla odrobinę starszego malucha, który w towarzystwie pluszowego przyjaciela będzie mógł poczuć się bezpiecznie i miło. Projektory przytulanki marki Skip Hop, wyposażone są dodatkowo w cztery piękne melodie, który ukołyszą niejedno dzieci do snu. Brzuszek każdego pluszaka po włączeniu rozświetla pokoik szkraba migoczącymi gwiazdkami i księżycem.

pol_pl_Skip-Hop-Projektor-przytulanka-Owieczka-3120_1 pol_pl_Skip-Hop-Projektor-przytulanka-Owieczka-3120_2 pol_pl_Skip-Hop-Projektor-przytulanka-Owieczka-3120_3 pol_pl_Skip-Hop-Projektor-przytulanka-Owieczka-3120_6

 

3. Projektor dla dzieci Pabobo

Dzieci bardzo łatwo jest przypadkowo obudzić, szczególnie przy pomocy światła. Zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujemy odrobiny oświetlenia, by na przykład zmienić dziecku w nocy pieluszkę. W takich momentach pomocne okazują się być projektory lampki. Projektor dla dzieci Gwiazdki na baterie Natura Pabobo posiada 4 tryby wyświetlania gwiazdek: automatycznie zmieniające się kolory, kolor niebieski, kolor zielony, bądź kolor pomarańczowy. Po uruchomieniu projektora  melodia wyłącza się po 15 minutach, a lampka po upływie 45 minut.

pol_pl_lampka-projektor-Gwiazdka-NIEBIESKA-na-baterie--72_1

 

Projektor dla dzieci Duux ma w swoim asortymencie projektor 3 w 1 (projektor, lampka i kołysanka). Dużą jego zaletą jest aktywacja głosowa- kiedy maluszek zacznie płakać, automatycznie włączana jest lampka.

5656187_f56cb90f-1e3e-4c8e-8f2c-12eeb9620e4a

Projektor Duux

Projektor słoń Skip Hop jest lampką, projektorem oraz pozytywką. Poziom głosu można dowolnie regulować, zależnie od preferencji. Rodzic ma do wyboru 2 rodzaje dźwięków: najpopularniejsze kołysanki dla najmłodszych, bądź odgłosy natury. Obecność projektora w pokoju nowego członka rodziny jest naprawdę ważna. Pozwala maluchowi poczuć się dobrze, bezpiecznie, zaciekawić i wspaniale zająć czas.

pol_pl_Skip-Hop-Projektor-Slon-z-lampka-i-pozytywka-3104_3 pol_pl_Skip-Hop-Projektor-Slon-z-lampka-i-pozytywka-3104_1