Bez kategorii

Prezenty dla starszaka 2-3 lata

Dziś mamy dla Was kilka pomysłów na prezenty dla trochę starszego dziecka. Od końca drugiego roku życia dziecka interesują je zabawy pobudzające wyobraźnię.

Dobrym rozwiązaniem są wszelkie zabawki pozwalające udawać dorosłych. Zabawa w gotowanie, majsterkowanie, lekarza, weterynarza. Wszystko sprawia, że nasz maluch uczy się odpowiednich zachowań.

Każda dziewczynka będzie zachwycona piękną lalką, cudownym pluszakiem, czy też dopracowanym w każdym calu wózkiem dla lalek.

Dzieci uwielbiają muzykę. Jest ona nie tylko miła dla ucha, ale i uczy dziecko spostrzegawczości, koncentracji, fantastycznie wpływa na pamięć. Maluch obcując z muzyką rozwija swoją wyobraźnię. Możecie wybrać odpowiedni instrument, dopasowany do wieku Waszej pociechy.

Chłopcy z pewnością spędzą nie jedną godzinę na zabawie drewnianą strażą pożarną, kolejką, czy też wspaniałymi samochodzikami. To jest to co tygryski lubią najbardziej.

Świetnym prezentem może być także układanka z alfabetem, cudowna gra planszowa, czy też piękna lampka, która będzie czuwała nad spokojnym snem malucha.