Zabawki

Prezenty dla malucha

Dziś przedstawiamy Wam propozycje dla młodszych dzieci. Wiele osób zastanawia się co kupić takiemu szkrabowi, aby było ciekawe, ładne, mądre i wspierało jego rozwój. Zabawki dla najmłodszych powinny wyróżniać się wspaniałą kolorystyką i atrakcyjnymi kształtami, a przy tym być bezpieczne w użytkowaniu.

  1. Dobrym pomysłem będą wszelkie drewniane układanki, nakładanki, wieże. Zabawki takie pomagają w rozwoju umiejętności motorycznych i koordynacji. Rozwijają także kreatywność dziecka. (KLIK)
  2. Dla niemowląt fantastycznym prezentem będzie mata edukacyjna. Pobudza ona umiejętność ruchową oraz pozytywnie wpływa na ich rozwój poznawczy i emocjonalny. Maty edukacyjne stymulują zmysł, dotyku, słuchu, wzroku. (KLIK)
  3. Drewniany konik na biegunach to piękna zabawka, która posłuży naszemu dziecku przez pewien czas. Konik marki JANOD posiada barierkę ochronną i oparcie, które zapewnią bezpieczeństwo rocznemu dziecku. Dla starszej pociechy elementy ochronne można wymontować. Dodatkowo, gumowe elementy pod płozami zapewniają stabilność konika. Zabawka wspomaga rozwój ruchowy, utrzymanie równowagi oraz rozwija wyobraźnię dziecka. (KLIK)
  4. Dziecko uczące się chodzić z całą pewnością zainteresuje się pchaczem w kształcie wesołego króliczka. Drewniany królik jest dedykowany dla dzieci od pierwszego roku życia, aby wspierać je podczas stawiania ich pierwszych kroków. Pełni funkcję chodzika dzięki czemu dziecko uczy się utrzymywania równowagi. Na jego kołach umieszczona jest guma, dla większej stabilności wózka. Zapobiega ona także rysowaniu podłogi w domu. Królik Janod jest także świetnym miejscem do przechowywania i przewożenia dziecięcych skarbów. (KLIK)
  5. Każdy maluszek z pewnością ucieszy się z pięknej gumowej kaczki. Kaczka Royal Duck Lullalove nie posiada dziurek, co zapewnia higienę nawet w czasie kąpieli w wannie. Woda nie dostaje się do środka kaczuszki, dzięki czemu nie powstanie w niej pleśń. (KLIK)
  6. Zabawki na sznurku, które nasz szkrab może ciągnąć świetnie rozwijają koordynację i równowagę dziecka. Zachęcają do aktywności fizycznej i pomagają doskonalić umiejętność chodzenia. (KLIK)
  7. Mały chłopiec nigdy nie ma dość autek. Fantastyczną propozycją będą drewniane autka, które są wytrzymałe i bezpieczne dla młodszych dzieci. (KLIK)
  8. Obal Jeż Skip-Hop pochodzi z kolekcji zabawek edukacyjnych zaprojektowanych z myślą o potrzebach najmłodszych. Kolorowe, kontrastowe, miękkie lub twarde, można je złapać, pociągnąć, obrócić i bezpiecznie podgryzać. (KLIK)
  9. Świetnym pomysłem będzie też niezwykle miękka przytulanka, w której każdy maluszek się zakocha. (KLIK)

 

 

.