Zabawki

Playmais- kreatywne chrupki dla małego artysty

Wszystkie maluchy uwielbiają chrupki kukurydziane! Fakt, są bardzo smaczne, ale musimy przyznać, że tak właściwie najwięcej atrakcji dostarcza zabawa nimi, polegająca na łączeniu ich i tworzeniu wystrzałowych budowli. Marka Playmais z myślą o najmłodszych fanach chrupków stworzyła zestawy kolorowych klocków, wykonanych ze skrobi kukurydzianej. Jest to świetna zabawka, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie są maluchy- w domu, przedszkolu czy nawet szkole.
1. Playmais- kreatywne zestawy klocko-chrupek
Klocki Playmais są bardzo podobne do chrupek kukurydzianych dedykowanych dla najmłodszych. Nie są jednak przeznaczone do spożywania- służą do tworzenia wszelkiego rodzaju budowli, zarówno przestrzennych, jak i płaskich. Do sklejania elementów nie używa się śliny ani kleju, tylko wody, przy pomocy gąbeczki, bądź tkaniny. Gąbka często dołączana jest do kreatywnego zestawu.

4041077000704 playmaisworldsafaricontents4041077000728_1 Całplaymaisworldseacontents4041077000698_1

Całą ofertę znajdziecie tutaj

2. Co sprawia, że klocki Playmais są najlepszym wyborem dla pociechy?
a) Są całkowicie bezpieczne- w przypadku, kiedy maluch podejmie próbę spożycia jednego z klocków, jedyną konsekwencją może okazać się twarz pobrudzona barwnikiem. Nie ma również ryzyka zadławienia, ponieważ chrupki w kontakcie ze śliną ulegają rozpuszczeniu. Należy jednak pamiętać, że są to produkty stworzone do zabawy, nie konsumowania.
b) Są stworzone z naturalnych składników- skrobi kukurydzianej, barwników spożywczych i wody. Do produkcji Playmais wykorzystywana jest przede wszystkim kukurydza z pełnego ziarna. W firmie dużą rolę odgrywa ekologia.
c) Rozwijają wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne- z chrupków można korzystać na wiele różnych sposobów. Dziecko może je dowolnie łączyć, rozcinać, bądź malować.
d) Są proste w użytkowaniu- nie potrzeba szczególnych zdolności, aby stworzyć budowlę według własnego projektu. Materiał jest plastyczny i łatwo się formuje.
e) Są wielokrotnego użytku- wystarczy rozciąć budowlę, by ponownie móc świetnie się bawić.

playmais-mozaika-maly-las playmais-mozaika-maly-las (1)
3. Na jaki zestaw się zdecydować?
Marka Playmais ma w swoim asortymencie szeroki wybór zestawów z kukurydzianymi klockami. Jeżeli jest to pierwszy zestaw Twojego dziecka- zdecyduj się na jeden z mniejszych, by upewnić się, czy taka forma rozrywki usatysfakcjonuje malucha. Jeżeli zabawka sprawdzi się i pociecha będzie zadowolona to dokup jej jeden z większych zestawów, by mogła puścić wodze fantazji i spędzać wiele godzin na świetnej zabawie.

playmais-mozaika-pojazdy

playmais-mozaika-kucyki