Zabawki

Nauka przez zabawę, czyli najlepsze zabawki kreatywne i edukacyjne

Kid O jest amerykańską marką, która produkuje wspaniałe designerskie i bardzo rozwijające zabawki dla dzieci. Wszystkie są tak zaprojektowane, żeby stworzyć mnóstwo możliwości dla małych odkrywców. Zabawki tej marki angażują oraz pobudzają dzieci wciąż na nowo, dzięki różnorodności kształtów, kolorów i rozmiarów.

luca_room-1136-xxx

W sklepie znajdziecie m.in.:

  • labirynt z kulkami -klasyczna gra zręcznościowa, która polega na takim manewrowaniu zabawką, aby wszystkie trzy znajdujące się w labiryncie kulki trafiły do centrum planszy. Zabawka rozwija koordynację wzrokowo ruchową, uczy koncentracji, pozytywnie wpływa na rozwój motoryki małej.
  • tablicę magnetyczną z alfabetem – idealna dla dzieci, które właśnie uczą się pisać. Strzałki pokazują kolejność kreślenia cyfr i wyrabiają prawidłowy nawyk pisania.
  • magnatab tablicę magnetyczną -zabawa z tablicą magnetyczną pozwala dziecku na dowolne kreślenie liter, figur i obrazków.

lifestyle_image_bath_toys_group_hi_res-930-0x0x3000x2000-710-0x0x930x620

tablica-magnetyczna-magnatab-a-z-male-litery-kid-o-1-side

 

Marka Pilch to polski produkt doceniony przez specjalistów. Wszystkie zabawki są wykonane z naturalnych surowców i pakowane w tekturę z recyklingu. Z tymi edukacyjnymi zabawkami dziecko bawi się i uczy jednocześnie.

Przedstawiamy Wam dwa produkty ten marki:

  • Dmuchajka: otrzymała tytuł zabawki roku 2014. To produkt ceniony przez logopedów, gdyż ułatwia i uatrakcyjnia proces usprawniania aparatu oddechowego, artykulacyjnego i fonacyjnego. Dzięki dmuchajce kontrolowanie oddechu staje się łatwiejsze, wydłuża się faza wydechowa, umożliwia ustalenie prawidłowego toru oddechowego, a ponadto jest wspaniałym sposobem na rozwinięcie umiejętności koncentracji, uczy spokoju i ekonomicznego zużywania powietrza poprzez zabawę.
  • Zegar drewniany: pieczołowicie i solidnie wykonany drewniany zegar pomoże twojemu dziecku: przyswoić sobie jednocześnie godziny przedpołudniowe i popołudniowe, rozpoznawać aktywnie wskazówkę godzinową i minutową, czy też umawiać się z tobą na czas, na przykład przyjemności przyznawanych w nagrodę.

 

dmuchajka-pojedyncza-w-tubie-naturalna-pilch-sideKlocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania. Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Rozwijają kreatywność u dzieci. Znajdziecie je w sklepie w kilkunastu zestawach, które można ze sobą dowolnie łączyć i cieszyć się nieograniczoną zabawą przez bardzo długi czas. To prawdziwa gratka nie tylko dla małych, ale i dużych wielbicieli klocków.

plus-plus-mini-pastel-100-szt-side