Zabawki

Instrumenty dla dzieci

Muzyka w okresie dorastania dziecka nie służy jedynie rozrywce. Wbrew pozorom wspólne śpiewanie z dzieckiem, tańczenie w rytm muzyki czy zabawa instrumentami to nie tylko miła forma spędzania wspólnego czasu. To również edukacja muzyczna. Dziecko uczy się koordynacji ruchowej, budzi w sobie poczucie rytmu, uwrażliwia się ono na dźwięki i rozwija kreatywność poprzez tworzenie własnych melodii. Zabawki muzyczne dla dziewczynki i chłopca to sposób na naukę przez zabawę. Warto zatem pamiętać, by wyposażać swoje dzieci w instrumenty dla dzieci zestaw, bądź pojedyncze instrumenty dla dzieci drewniane czy plastikowe oraz zabawki muzyczne dedykowane dla najmłodszych.

aw17_instruments_2_d

1. Bębenek dla dzieci Kids Concept

Bębenek to instrument, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Dzieje się tak z kilku powodów: jest prosty w obsłudze, głośny i pozwala na wydobywanie przyjemnych dla ucha dźwięków bez szczególnych umiejętności. Zabawki muzyczne dla 4 latka powinny właśnie takie być. Szary bębenek marki Kids Concept to świetny pomysł na pierwszy instrument dla dziecka. Jest to szara zabawka stworzona z drewna, której ścianki zdobią urocze, minimalistyczne gwiazdki. Bębenek jest świetną zabawką, która poza dostarczaniem rozrywki uczy gry oraz rozwija zdolności muzyczne szkraba. Instrumenty dla dzieci drewniane są solidne i sprawdzą się na kilka dobrych lat.

15093424954129526-jpg-gallery.big-iext51938092

Bębenek szary / bębenek biały

24899895_1745696822141862_5493677998786475352_n

2. Cymbałki dla dzieci Kids Concept

Kiedy w skrzynce z zabawkami znajduje się już bębenek, to może czas na sprezentowanie maluchowi kolejnego instrumentu muzycznego… może cymbałek? Zabawki muzyczne dla dziewczynki powinny być w ulubionym kolorze małych księżniczek.. różowym! Cymbałki Kids Concept to nie tylko zabawka, ale również ładna ozdoba w pokoju małego odkrywcy, ponieważ instrumenty dla dzieci drewniane są zawsze modne. Niezaprzeczalnie odznaczają się wśród innych świetnym wykonaniem, estetyką i prostotą, które w połączeniu z pastelowymi kolorami tworzą niezwykły duet. Zabawka rozwija w maluchu poczucie rytmu oraz zaznajamia go z dźwiękiem. Może to właśnie za jej sprawą Twoje dziecko pokocha muzykę i w przyszłości zapragnie poszerzać swoje umiejętności na prawdziwych, profesjonalnych instrumentach?

Cymbałki Kids Concept dostępne w 2 kolorach różowym i szarym

68386657dc99440fa5b783b9bd7074d1

3. Cymbałki dla dzieci

Zabawki muzyczne dla dziewczynki i chłopca są dobrym sposobem na spędzanie czasu. Marka B.Toys wpadła na świetny pomysł i stworzyła oryginalny instrumenty dla przedszkolaków, które zdobywają nagrody na całym świecie. Instrumenty dla trzylatka i czterolatka nie są jedynie zabawką, ale również sposobem na rozwój. Prezentowane cymbałki- karuzela swoją wyjątkowość zawdzięczają między innymi kolorowym, metalowym dzwonkom z prawdziwego zdarzenia. Pozwalają one na wydobywanie czystych, pięknych dźwięków. Każdemu z kolorów odpowiadają poszczególne dźwięki gamy od C do C. Zabawka wpływa na rozwój koordynacji ruchowej, rozbudza poczucie rytmu i uwrażliwia na muzykę. Na cymbałkach można grać trzymając dzwonki w dłoni, bądź ustawiając je przed sobą. W zestawie znajduje się dzwonki, pałeczka, trzonek do nakręcania karuzeli oraz podstawka z miejscem przeznaczonym do przechowywania pałeczki. Zabawki muzyczne dla 4 latka wcale nie muszą być proste i oczywiste. Zabawka jest ciekawym pomysłem na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy niejednego maluszka.

zun_pl_Metalowe-cymbalki-dla-dzieci-Kwiatuszek-BX1182-B-Toys-instrumenty-dla-dzieci-18566_4 zun_pl_Metalowe-cymbalki-dla-dzieci-Kwiatuszek-BX1182-B-Toys-instrumenty-dla-dzieci-18566_1 Screen_Shot_2017-01-04_at_5.40.41_PM_530x

4. Gitara dla dzieci Kids Concept

Prawdziwy koncert muzyczny nie może odbyć się bez gitary. Jest to jeden z najpopularniejszych instrumentów muzycznych, uwielbiany przez dorosłych. Marka Kids Concept postanowiła stworzyć odpowiednik klasycznej gitary w wersji dla nieco młodszych muzyków. Zabawki muzyczne dla dziewczynki powinny być słodkie, różowe i urocze, jednak chłopcy preferują bardziej stonowane kolory i proste, męskie rzeczy. Instrumenty dla dzieci drewniane są niezawodne i ponadczasowe. Gitara w kolorze szarym jest dopracowana, estetyczna i do złudzenia przypomina prawdziwy instrument. Instrumenty dla trzylatka i czterolatka nie są jedynie zabawką, ale również sposobem na rozwój. Wydobywające się dźwięki pomogą rozbudzać zmysł słuchu, a satysfakcja z możliwości tworzenia własnych melodii spowoduje, że zabawki muzyczne dla dziewczynki i chłopca stanął się nieodłącznym elementem każdej zabawy.

018f66083e22caa4fbff031bf02ce328 pol_pl_Kids-Concept-Gitara-drewniana-szara-4664_7

fd619f1eca3b4608852b2a0f44e7b61b 7753918ef59fc9a43e5394bd7bcd0867

5. Orkiestra B.Toys

Orkiestra to zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Zabawki muzyczne dla 4 latka powinny cieszyć i ucho i oko. Symfonia posiada 7 różnych instrumentów oraz potrafi zagrać 15 utworów, granych przez wybrane przez dziecko instrumenty. Po ustawieniu wybranych figurek na pulpicie rozbrzmiewa melodia grana przez konkretne instrumenty. Światełka pokazują instrumenty dla przedszkolaków dęte drewniane, blaszane, perkusyjne, klawiszowe i smyczkowe oraz podpowiadają które z nich grają oryginalnie w danym utworze. Zabawka wyłączana jest przy pomocy przycisku ,,STOP”. Orkiestra jest również atrakcyjna dla dziecka pod względem wizualnym- jest wielokolorowa i świeci. Zdobyła tytuł TOP TOY na Targach Toys&Games w Hong Kongu w 2012r. oraz wiele innych nagród. Instrumenty dla trzylatka i czterolatka nie są jedynie zabawką, ale również sposobem na rozwój.

BX1371-symphonyNo2-headphones BX1371-symphonyNo2-pieces BX1371

6. Perkusja B.Toys

ribbit-tat-tat-perkusja-zaba

maxresdefault (1)

Perkusja w kształcie żaby to kolejna propozycja B.Toys. Służy ona do tworzenia oraz słuchania muzyki. W zestawie można znaleźć talerz perkusyjny, 3 pola membrany i 2 pałeczki. Możliwa jest regulacja głośności zabawki. Bezapelacyjnie jest to wielofunkcyjny instrument dedykowany najmłodszym. Dźwięk perkusji i kumkania żabki można nakładać na wgrane w zabawkę melodie. Perkusja posiada również mikrofon i dziecko może nagrać piosenkę, która później odtwarzana jest w śmiesznych, zniekształconych wersjach. Dodatkiem jest gra ,,złap muchę”, która polega na uderzaniu pałeczką w pola, na których pojawia się wizerunek muszki. Zabawka wyłączana jest przy pomocy przycisku ,,STOP”.

maxresdefault (2)detail03

7. Zestaw instrumentów Janod

Świetnym rozwiązaniem jest zakupienie dziecku instrumentów nie pojedynczo, tylko w zestawie. Zabawki muzyczne dla 4 latka nie są jedynie formą zabawy, ale również nauki. Może to właśnie ten zestaw sprawi, że dziecko odkryje w sobie potencjał? W opakowaniu można odnaleźć 4 instrumenty dla przedszkolaków, idealne do wspólnych zabaw pociechy z przyjaciółmi. Linia Confetti to pierwsze prawdziwe instrumenty dla dzieci zestaw, które uczą rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu, wprowadzając dziecko w niezwykły świat muzyki. Gra na instrumentach ma niesamowity wpływ na wszechstronny rozwój dziecka – rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz daje wiarę w siebie. Wykonane starannie z najwyższej jakości drewna instrumenty dla dzieci zestaw z serii Confetti są dostosowane do dziecięcych możliwości, a ich unikalny design i piękne kolory zachęcają do zabawy. Instrumenty dla trzylatka i czterolatka nie są jedynie zabawką, ale również sposobem na rozwój.

zestaw-instrumentow-duzy-confetti-janod

8.  Zestaw instrumentów muzycznych Djeco

Instrumenty dla przedszkolaków francuskiej marki Djeco z kolekcji Animambo to instrumenty dla dzieci zestaw, w którego skład wchodzą: tamburyn, marakas i kastaniet. Każdy element jest ładny i barwny. Na zabawkach znajdują się wizerunki zwierzątek. Instrumenty mają pozytywny wpływ na rozwój koordynacji ruchowej. Muzyka uwrażliwia dziecko na dźwięki oraz pobudza poczucie rytmu. To połączenie zabawy z nauką zapewnia wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat.

zestaw-instrumentow-muzycznych-animambo-djeco