Zabawki

Designerskie zabawki na plażę

Wkrótce rozpocznie się sezon letni, a co za tym idzie- wielu rodziców zdecyduje się na wyjazd nad morze w towarzystwie małego odkrywcy. Dzieci uwielbiają bawić się na plaży, zarówno w piasku, jak i w wodzie. Aby urozmaicić plażowanie malucha warto wyposażyć go w zabawki, które zajmą go na długi czas i pozwolą w pełni korzystać z atrakcji.

Zwijane wiaderko ScrunchBucket

Na wakacjach świetnie sprawdzi się wiaderko marki ScrunchBucket. Zrobione zostało z silikonu, więc rodzic nie musi obawiać się jakichkolwiek złamań. Jest niezawodne i łatwe w transporcie- wystarczy je zwinąć i zapakować do torby. Dużym walorem wiaderka ScrunchBucket jest również fakt, że jest ono odporne na działanie promieni UV, a także temperatury od -40 do 230 ˚C. Dostępne jest w wielu kolorach, a zatem spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednego dziecka.

buckets-in-the-sun-700x450scrunch-bucket-slideshow5  scrunch-bucket-stuffed

Wiaderka ScrunchBucket

Płetwa do pływania

Kiedy nadejdzie ten moment, gdy dziecko zapragnie nauczyć się pływać z pomocą przychodzi płetwa do pływania SwimFin. Umożliwia ona naukę pływania w dowolnym stylu bez krępowania ruchów. Płetwa daje poczucie bezpieczeństwa i motywuje dziecko do działania. Nie jest stworzona jedynie z myślą o maluchach, które dopiero rozpoczynają swoją wodną przygodę- pozwala również poprawić technikę oraz umiejętności.

289-940x462 5

Płetwa SwimFin

Muszelka do zabawy Bilibo

Muszelka Bilibo jest kreatywną zabawką, którą dziecko może wykorzystać na wiele sposobów. Może służyć jako dodatek do zabaw ruchowych, łóżeczko dla lalki, nada się również do zabaw w wodzie oraz piasku. Świetnie wpływa na rozwój i koordynację ruchową. Muszelka jest niemalże niezniszczalna- jest w stanie wytrzymać ciężar nawet dorosłej osoby. Dostępna jest w wielu barwach.

Bilibo_rockingBilibo_Purple

Muszelka Bilibo

Alto Zestaw do budowania zamków na piasku Quut

Zestaw do budowania zamków na piasku składa się z trzech foremek. Może być używany samodzielnie, bądź jako dodatek do pozostałych zabawek marki Quut. Wykonany jest z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału. Nadaje się do recyklingu.

quut_alto_5quut_alto_inuse_sandpit-crop-u4514955ef7449356474ee5472d27e01955a6c71bDFZQwUHL._SL1500_

Alto Zestaw do budowania zamków na piasku Quut

Ciężarówka plażowa z akcesoriami B.Toys

Ciężarówka plażowa z pewnością spodoba się niejednemu małemu mężczyźnie. W zestawie możemy znaleźć wywrotkę, dwie foremki w kształcie fragmentów zamku, kielnię, łopatkę i grabki. Zabawka jest masywna i stosunkowo duża.

ciezarowka-plazowa-z-akcesoriami-btoys ciezarowka-plazowa-z-akcesoriami-btoys (1)

Ciężarówka plażowa z akcesoriami B.Toys

Zestaw Cuppi Quut

Zestaw złożony z łopatki, sitka oraz piłeczki sprawdzi się zarówno w przypadku dziewczynki, jak i chłopca. Ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary sprawiają, że zestaw Cuppi Quut dziecko w łatwy sposób chwyta i potrafi utrzymać. Łatwo go utrzymać w czystości, wykonany jest z trwałego materiału. Produkt nadaje się do recyklingu.

quut_cuppi_inuse_sandwriter4-crop-u45787 quut_cuppi_inuse_throw quut_cuppi_4

Zestaw Quut Cuppi łopatka, sitko i piłeczka