Karmienie, Spacer

Akcesoria do karmienia- co zabrać ze sobą w podróż z dzieckiem? cz. II

Wielkimi krokami zbliża się sezon letni i wiele rodzin wybierze się na małą wakacyjną wyprawę pełną przygód. Każdy rodzic decydując się na dalszą podróż musi pamiętać o tym, że nadejdzie moment, kiedy dziecko poczuje głód. Warto zatem wyposażyć się w akcesoria, które znacznie ułatwią proces karmienia malucha w drodze. Przedstawiamy kilka gadżetów, który sprawią, że nakarmisz swojego małego odkrywcę w łatwy i szybki sposób.

Akcesoria do podawania przekąsek w trakcie jazdy

Ciekawym pomysłem na urozmaicenie podróży i zajęcie czasu malucha jest gryzak do podawania pokarmu Pulp. Silikonowa osłona posiada system dziurek, który umożliwia powolne wysysanie smakołyku z wnętrza gryzaka. Dzięki temu gryzakowi dziecko będzie mogło zjeść podczas jazdy smaczną przekąskę bez ryzyka zakrztuszenia.

GRYZAK-PULP-ORANGE-BLUE-firmy-BOON-9987-3

Gryzak Pulp Boon

Pojemniki do transportu pokarmu malucha

Pojemnik na jedzenie jest bardzo ważny, ponieważ dzięki niemu pokarm przewożony jest sterylnie i bezpiecznie. Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem będzie typowa śniadaniówka. Lunchbox Done by Deer jest pakowny, praktyczny i wygodny.

f61ccc919df6cd61479fa7532bb6b93d8743c60b

Lunchbox Done By Deer

 Lunchbox Done by Deer jest pakowny, praktyczny i wygodny. Lanczówka Skip Hop to niewielkich rozmiarów plecaczek, który posiada dodatkową zaletę- termoizolację. Dzięki niej posiłek dziecka utrzymany będzie w preferowanej temperaturze.

3093_6

Lanczówka Skip Hop

Dla prawdziwych małych głodomorków dedykowany jest kubek niewysypek marki Skip Hop. Ten świetny gadżet sprawia, że ryzyko rozsypania przysmaków zmniejszone zostaje do minimum, a dziecko chcąc wydobyć jedzenie z wnętrza kubeczka musi delikatnie wyjąć pojedynczą przekąskę paluszkami, co zdecydowanie wpływa na usprawnienie zręczności malucha.

252554_S_ZooSnackCups_Bee_L1(H) 252553_04_ZooSnackCups_Dog_L(H) (w)

Niewysypek Skip Hop

Termos na jedzenie przeznaczony jest dla rodziców chcących podawać ciepłe posiłki maluchowi nawet w czasie podróży. Dostępność takowych produktów na rynku jest coraz większa. Przykłady stanowią termosy dla dzieci oferowane przez markę Skip Hop oraz Meaningful Life marki Suavinex. Oba produkty niewiele różni, dlatego wybór pozostaje rodzicom- jest dość trudny, ponieważ oba termosiki są urocze i funkcjonalne.

c713d182a5b9330023dfedc3439553a2

Termos  Suavinex

252379_1.3_ZooInsulatedFoodJar_Bee_L1(H)(1)

Termos Skip Hop

A kiedy nadejdzie czas na postój…

Kiedy zdecydujemy się na dłuższy postój następuje czas na treściwszy posiłek, zarówno rodziców jak i dziecka. Podawanie obiadku dla maluszka podczas przerwy w jeździe jest o wiele bardziej bezpiecznie i komfortowe od karmienia bobasa w samochodzie czy też innym pojeździe, ponieważ najmniejsze gwałtowane zahamowanie może doprowadzić do zadławienia się posiłkiem, bądź innych tragicznych w skutkach zdarzeń.

Zestaw do karmienia Suavinex jest idealnym rozwiązaniem dla malucha, który dopiero uczy się samodzielnego spożywania posiłków. Wszystkie elementy zrobione zostały z nietłukącego tworzywa, dzięki czemu żaden rodzic nie musi martwić się o to, że dziecko przypadkiem rozbije naczynie.

taza-g-03-8062 vajilla-web-4727-med-6664

Cała kolekcja Suavinex Hello Fox

Zestaw obiadowy Dots Done By Deer ma uroczy, minimalistyczny design, który z pewnością usprawni proces karmienia i sprawi, że maluch chętnie będzie spożywał posiłek przy użyciu jego własnych, unikatowych naczynek.

Golden_details

Śliniak Done By Deer,  Zawieszki uniwersalne

Easter_powder (1)

Zestawy done By Deer