Karmienie, Spacer

Akcesoria do karmienia- co zabrać ze sobą w podróż z dzieckiem? cz. I

Wkrótce nadejdzie czas wakacji i wiele rodzin zdecyduje się na dalsze lub bliższe urlopowe wyjazdy. Rodzice, a w szczególności ci, którzy ruszają w trasę z młodszymi dziećmi obawiają się przygód, które mogą ich spotkać na drodze. Trudno nie zauważyć, że podróż z maluchem jest nie lada wyzwaniem. Warto zatem odpowiednio przygotować się do wyjazdu i zapewnić komfort zarówno sobie, jak i dziecku. W głowach rodziców rodzi się z pewnością wiele pytań- bez obaw, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i podpowiemy jak sprawić, by podróż była prosta i przyjemna.

Jaką butelkę wybrać ruszając w drogę?

Niezależnie od wieku dziecka jednym z najważniejszych akcesoriów, które powinny zostać zabrane w podróż jest butelka na napoje lub mleko. Dla najmłodszych najlepiej sprawdzi się butelka anty-kolkowa, która posiada specjalny system zapobiegający przedostawaniu się powietrza do mleka, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia kolek podczas drogi. Dobrym wyborem jest zatem butelka anty-kolkowa Twistshake, dostępna w wielu kolorach i różnych pojemnościach. Jedną z wielu jej zalet jest to, że posiada sitko-mikser, który dokładnie rozpuszcza mieszankę mleczną, a ewentualne powstałe grudki pozostają na sitku. Butelka Twistshake wyposażona jest również w naczynie do przechowywania mleka w proszku

pol_pm_Twistshake-Antykolkowa-butelka-do-karmienia-czarna-180ml-2731_10

Butelka TwistShake

Dla zwolenników oryginalnego designu, ale również efektywnego działania przeznaczona jest butelka Suavinex. Ta butelka anty-kolkowa, dostępna w wielu wzorach i rozmiarach, z pewnością zainteresuje nie jednego rodzica. Producent Suavinex wyposażył ją w silikonowy smoczek trójprzepływowy, który w zależności od ustawienia smoczka reguluje przepływ płynów.

16938930_1311940758860695_4035288014438163281_n

Butelki Suavinex

 14568112_1175022642552508_7609030647952162373_n

 

Kubeczek podróżny dla starszego dziecka

Przed trudnym wyborem stają również rodzice starszego malucha, który w czasie podróży może zapragnąć się napić. Świetnym rozwiązaniem dla małego odkrywcy, który już samodzielnie korzysta z akcesoriów będzie kubeczek z uchwytami Ellipse marki Beaba.

pol_pl_Beaba-Kubeczek-z-uchwytem-Ellipse-blue-2528_2

Kubeczek z uchwytem „Ellipse” blue Beaba

Kubek  jest odpowiednio wyprofilowany i stworzony tak, by bobas mógł z łatwością utrzymać go w swoich małych rączkach. Wyposażony jest w system Evoluclip, który zapobiega wydostaniu się napoju podczas transportu. Dzięki temu nie ma ryzyka, że dziecko obleje siebie oraz otoczenie podczas jazdy.

42e36cca400c47d3ba70ee349383312d

Kubeczek Tum Tum

Kubek z rurką Tum Tum również dobrze sprawdzi się w podróży z maluchem. Na kubku znajduje się wizerunek misia, który z pewnością umili czas spędzony w środku lokomocji. Dodatkową jego zaletą jest fakt, że rurka znajdująca się wewnątrz naczynia porusza się wraz z płynem i umożliwia wypicie napoju do ostatniej kropli.

2bf0a54cc31240e5a36be08d29e2664d

Przechowywanie butelek oraz mleka w proszku 

Niezwykle przydatnym gadżetem podczas wyjazdu może okazać się termoopakowanie na butelki ,,Play Print” marki Beaba. Jego dodatkową zaletą jest wodoodporność.

pochette-repas-isotherme

Termoopakowanie Beaba

Etui na butelki Skip Hop jest praktyczne i sprawdzi się nie tylko podczas podróży, ale również spacerów.

205310_03_DoubleBottleBag_GreyFeather_L(H) (w)

Etui na butelki Skip Hop

Dobre rozwiązanie stanowi pojemnik na mleko w proszku Beaba, składający się z trzech części, które można odkręcać i przewozić w dowolnej ilości. Podczas wyjazdów z dzieckiem bardzo ważna jest dobra organizacja. Odpowiednie przygotowanie gwarantuje komfort i miłą atmosferę.

pojemnik

Pojemnik na mleko w proszku Beaba