Zabawki

5 TOPowych zabawek do kąpieli

Wiele pociech uwielbia kąpiele i wszelkie zabawy z wodą związane. Zdarzają się jednak wyjątki, które na kontakt z wodą reagują płaczem i krzykiem. Wybraliśmy zatem kilka ciekawych propozycji zabawek, które z pewnością zachęcą niejednego malucha do kąpieli.

Zabawka do kąpieli przyssawki Jellies Boon

Przyssawki Jellies Boon to urocze zabawki, wyglądam przypominające meduzy. Można je przyczepiać do ściany, wanny, a także jedną do drugiej. Z pewnością zachęcą niejednego bobasa do wodnych zabaw. Zestaw złożony jest z 9 przyssawek w 3 kolorach: błękitnym, zielonym i fioletowym.

 

71kgxcfx7CL._SL1500_ 71b3r13xLtL._SL1500_ 71Di3-wH4lL._SL1500_ (1) 71yjMtqi+dL._SL1500_

Zabawka do kąpieli przyssawki Jellies Boon

Świecący surferzy Zoo do wody Skip Hop

Wiele frajdy Twojemu dziecku dostarczy zabawa świecącymi surferami Skip Hop. Sowa i Pszczółka uwielbiają wodę- gdy tylko mają z nią kontakt- ich wnętrze zaczyna świecić. Zabawka jest wyjątkowa, intrygująca i wesoła. Stworzona z myślą o fanach wodnych szaleństw

skiphop-zoo-light-up-surfers-bath-toy2

Świecący surferzy Zoo do wody Skip Hop

Zestaw do kąpieli w praktycznym pojemniku B.Toys

Zestaw do kąpieli został stworzony z myślą o najmłodszych.  W jego skład wchodzą trzy świetne pojemniczki do przelewania wody, dwie mięciutkie sikawki w kształcie zwierząt morskich, ciekawa łódka z kapitanem i kołem ratunkowym oraz kolorowe, urocze myjki. Te akcesoria sprawią, że Twoje dziecko będzie wciąż chciało brać kąpiele i fantastycznie się bawić.

zestaw-do-kapieli-w-prakycznym-pojemniku-btoys- zestaw-do-kapieli-w-prakycznym-pojemniku-btoys- (2)zestaw-do-kapieli-w-prakycznym-pojemniku-btoys- (1)

Zestaw do kąpieli w praktycznym pojemniku B.Toys

Puzzle do wody motyw Farma Tiger Tribe

Puzzle do wody Farma Tiger Tribe z pewnością umilą dziecku czas spędzony w wodzie. Maluch ma możliwość tworzenia różnych historii i przygód o piankowych zwierzątkach. W zestaw wchodzi 18 elementów, które przyczepiają się do wanny, bądź kafelków łazienkowych.

puzzle-do-wody-motyw-farma-tiger-tribe puzzle-do-wody-motyw-farma-tiger-tribe (1)

Puzzle do wody motyw Farma Tiger Tribe

Wyścig kaczuszek Yookidoo

Zestaw złożony jest z 5 elementów: bazy muzycznej- fontanny i 4 kaczuszek. Każda kaczuszka posiada inny efekt wodny. Zabawka ma zasilany system pompujący, dzięki któremu zwierzątka mogą się ścigać na fontannie. Wszystkie kaczuszki oznaczone są numerami, które umożliwiają naukę cyferek. Zabawka łączy przyjemne z użytecznym- dziecko ma frajdę z zabawy w wyścigi, a jednocześnie uczy się nowych rzeczy.

 

wyscig-kaczuszek-yookidoo (2)

Yookidoo-Musical-Duck-Race-3

Wyścig kaczuszek Yookidoo