Zabawki

5 bestsellerów produktów od marki B.Toys

Zabawki kreatywne B.Toys

Zabawki kreatywne B.Toys od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością – uwielbiają je zarówno dzieci, jak i rodzice. Nie ma w tym nic dziwnego – kanadyjski producent od lat skupia się na tworzeniu zabawek, które pozytywnie wpływają na rozwój wyobraźni maluchów i pobudzają ich ciekawość świata. Oto 5 produktów marki B.Toys które oferuje nasz internetowy sklep dziecięcy 4KidsPoint.

Orkiestra Symphony B.Toys

Dzięki zestawowi b.toys symfonia (pełna nazwa: Orkiestra Symphony B.Toys) maluch może zostać dyrygentem, poznawać dźwięki i odkrywać zamiłowanie do muzyki. Do dyspozycji będzie miał siedem instrumentów – podczas zabawy nauczy się, który z nich należy do grupy instrumentów dętych blaszanych i drewnianych, który do smyczkowych, a który do perkusyjnych czy klawiszowych. 15 utworów pomoże w rozpoznawaniu dźwięków, ponieważ podczas ich odtwarzania po kolei będą podświetlały się właśnie te instrumenty, które akurat słyszymy. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-13 lat. Posiada funkcję natychmiastowego wyłączania, która może czasem przydać się rodzicom . Jeśli nie chcemy dłużej słuchać muzyki, wystarczy wcisnąć przycisk „STOP”. Ta muzyczna zabawka edukacyjna znalazła uznanie w oczach ekspertów, zdobywając wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień. Do zestawu dołączonych jest 6 baterii AA.

 

 

zabawka muzyczka dla dziecka

symfonia_muzyczna_btoys

zabawka_muzyczna_dla_dzieci

muzyka_zabawki

Klocki miękkie One Two Squeeze B.Toys

W naszym zestawieniu nie zabrakło również miejsca dla ulubionej zabawki małych konstruktorów, która pomaga stymulować ich rozwój intelektualny – zapakowane w piękne kolorowe pudełko b.toys klocki z cyferkami i zwierzątkami nie pozwolą nudzić się żadnemu smykowi! Mięciutkimi klockami mogą bawić się dzieci, które skończyły 6 miesięcy. Produkt jest całkowicie bezpieczny, nie zawiera bisfenolu A ani niebezpiecznych ftalanów, które są używane do zmiękczania plastikowych materiałów. Dzięki temu rodzice nie muszą się niczego obawiać się, jeśli dziecko – jak często dzieje się podczas zabawy – zacznie wkładać klocki do buźki i je gryźć.

fota

klock_dla_dzieci klocki_btoys klocki_miekkie

Biżuteria Koraliki Bransoletki 500 elementów B.Toys

Kolejna zabawka, o której chcielibyśmy napisać nieco więcej, od pierwszych chwil oddziałuje na zmysł wzroku i dotyku dziecka, a także zachęca do kreatywności. Składający się z 500 elementów zestaw b.toys koraliki (niech nie zmyli Państwa ta nazwa – w środku są również bransoletki i pierścionki w magicznie wyrazistych kolorach J) pozwoli na własnoręczne stworzenie biżuterii, o jakiej marzy każda Mała Księżniczka. Do kolorowego słoiczka została dołączona książeczka, z której można czerpać pomysły na bajkowe bransoletki, kolczyki czy naszyjniki. Jesteśmy przekonani, że do zabawy bardzo chętnie dołączą rodzice. Razem na pewno będzie o wiele weselej! Zabawka zdecydowanie przeznaczona dla starszych dzieci – zawiera dużo małych, łatwych do połknięcia elementów.

(W naszym sklepie dostępne są również zestawy do tworzenia biżuterii zawierające inną liczbę elementów).

koraliki

koraliki_btoys koraliki_dla_dzieci

Wzmacniacz głosu, mikrofon Okideoke B.Toys

Lista bestsellerów produktów B.Toys naszego sklepu z zabawkami niezbicie dowodzi, że maluchy są coraz bardziej muzykalne. Była już propozycja dla pasjonatów muzyki instrumentalnej, a kolejny produkt to absolutny must have dla początkujących wokalistek i wokalistów. No bo czy możemy wyobrazić sobie profesjonalne śpiewanie bez mikrofonu? Zdecydowanie nie! Przez stworzony przez markę b.toys mikrofon Okideoke będzie nie tylko świetnie słychać Państwa pociechę. Posiada on również funkcję nagrywania i umożliwia odsłuchiwanie nagrań. Do zestawu zostały dołączone 3 baterie AA oraz książeczka z tekstami piosenek, która może być bardzo pomocna podczas pierwszych lekcji angielskiego. Produkt jest całkowicie bezpieczny – nie zawiera BPA ani groźnych ftalanów.

mikrofon

2mikrofon_dla_dzieci

Parum pum pum – zestaw instrumentów B.Toys

Mali muzycy nadal w natarciu! Piąte miejsce na liście bestsellerów zajął produkowany przez markę b.toys zestaw instrumentów o wdzięcznej nazwie Parum Pum Pum. Zabawka stworzona z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 18 miesięcy-3 lata składa się z sześciu instrumentów w kształcie sympatycznych owadów. Orkiestrę tworzą: Pan Bęben, Pałeczki Stonogi, Tamburyn Gąsienica, Dzwoneczki-Mrówki, Pracowita Pszczółka grająca na marakasach i kastanietach oraz Jajko Grzechotka. Każdy z elementów jest odpowiednio dopasowany do małych rączek początkującego muzyka i pozwoli mu odkryć świat pełen radosnych dźwięków. Podobnie jak inne zabawki B.Toys, zestaw nie zawiera niebezpiecznych substancji.

beben