Zabawki
Leave a comment

5 bestsellerów produktów od marki B.Toys

Zabawki kreatywne B.Toys

Zabawki kreatywne B.Toys od dawna cieszą się niesłabnącą popularnością – uwielbiają je zarówno dzieci, jak i rodzice. Nie ma w tym nic dziwnego – kanadyjski producent od lat skupia się na tworzeniu zabawek, które pozytywnie wpływają na rozwój wyobraźni maluchów i pobudzają ich ciekawość świata. Oto 5 produktów marki B.Toys które oferuje nasz internetowy sklep dziecięcy 4KidsPoint.

Orkiestra Symphony B.Toys

Dzięki zestawowi b.toys symfonia (pełna nazwa: Orkiestra Symphony B.Toys) maluch może zostać dyrygentem, poznawać dźwięki i odkrywać zamiłowanie do muzyki. Do dyspozycji będzie miał siedem instrumentów – podczas zabawy nauczy się, który z nich należy do grupy instrumentów dętych blaszanych i drewnianych, który do smyczkowych, a który do perkusyjnych czy klawiszowych. 15 utworów pomoże w rozpoznawaniu dźwięków, ponieważ podczas ich odtwarzania po kolei będą podświetlały się właśnie te instrumenty, które akurat słyszymy. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3-13 lat. Posiada funkcję natychmiastowego wyłączania, która może czasem przydać się rodzicom . Jeśli nie chcemy dłużej słuchać muzyki, wystarczy wcisnąć przycisk „STOP”. Ta muzyczna zabawka edukacyjna znalazła uznanie w oczach ekspertów, zdobywając wiele międzynarodowych nagród i wyróżnień. Do zestawu dołączonych jest 6 baterii AA.

 

 

zabawka muzyczka dla dziecka

symfonia_muzyczna_btoys

zabawka_muzyczna_dla_dzieci

muzyka_zabawki

Klocki miękkie One Two Squeeze B.Toys

W naszym zestawieniu nie zabrakło również miejsca dla ulubionej zabawki małych konstruktorów, która pomaga stymulować ich rozwój intelektualny – zapakowane w piękne kolorowe pudełko b.toys klocki z cyferkami i zwierzątkami nie pozwolą nudzić się żadnemu smykowi! Mięciutkimi klockami mogą bawić się dzieci, które skończyły 6 miesięcy. Produkt jest całkowicie bezpieczny, nie zawiera bisfenolu A ani niebezpiecznych ftalanów, które są używane do zmiękczania plastikowych materiałów. Dzięki temu rodzice nie muszą się niczego obawiać się, jeśli dziecko – jak często dzieje się podczas zabawy – zacznie wkładać klocki do buźki i je gryźć.

fota

klock_dla_dzieci klocki_btoys klocki_miekkie

Biżuteria Koraliki Bransoletki 500 elementów B.Toys

Kolejna zabawka, o której chcielibyśmy napisać nieco więcej, od pierwszych chwil oddziałuje na zmysł wzroku i dotyku dziecka, a także zachęca do kreatywności. Składający się z 500 elementów zestaw b.toys koraliki (niech nie zmyli Państwa ta nazwa – w środku są również bransoletki i pierścionki w magicznie wyrazistych kolorach J) pozwoli na własnoręczne stworzenie biżuterii, o jakiej marzy każda Mała Księżniczka. Do kolorowego słoiczka została dołączona książeczka, z której można czerpać pomysły na bajkowe bransoletki, kolczyki czy naszyjniki. Jesteśmy przekonani, że do zabawy bardzo chętnie dołączą rodzice. Razem na pewno będzie o wiele weselej! Zabawka zdecydowanie przeznaczona dla starszych dzieci – zawiera dużo małych, łatwych do połknięcia elementów.

(W naszym sklepie dostępne są również zestawy do tworzenia biżuterii zawierające inną liczbę elementów).

koraliki

koraliki_btoys koraliki_dla_dzieci

Wzmacniacz głosu, mikrofon Okideoke B.Toys

Lista bestsellerów produktów B.Toys naszego sklepu z zabawkami niezbicie dowodzi, że maluchy są coraz bardziej muzykalne. Była już propozycja dla pasjonatów muzyki instrumentalnej, a kolejny produkt to absolutny must have dla początkujących wokalistek i wokalistów. No bo czy możemy wyobrazić sobie profesjonalne śpiewanie bez mikrofonu? Zdecydowanie nie! Przez stworzony przez markę b.toys mikrofon Okideoke będzie nie tylko świetnie słychać Państwa pociechę. Posiada on również funkcję nagrywania i umożliwia odsłuchiwanie nagrań. Do zestawu zostały dołączone 3 baterie AA oraz książeczka z tekstami piosenek, która może być bardzo pomocna podczas pierwszych lekcji angielskiego. Produkt jest całkowicie bezpieczny – nie zawiera BPA ani groźnych ftalanów.

mikrofon

2mikrofon_dla_dzieci

Parum pum pum – zestaw instrumentów B.Toys

Mali muzycy nadal w natarciu! Piąte miejsce na liście bestsellerów zajął produkowany przez markę b.toys zestaw instrumentów o wdzięcznej nazwie Parum Pum Pum. Zabawka stworzona z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 18 miesięcy-3 lata składa się z sześciu instrumentów w kształcie sympatycznych owadów. Orkiestrę tworzą: Pan Bęben, Pałeczki Stonogi, Tamburyn Gąsienica, Dzwoneczki-Mrówki, Pracowita Pszczółka grająca na marakasach i kastanietach oraz Jajko Grzechotka. Każdy z elementów jest odpowiednio dopasowany do małych rączek początkującego muzyka i pozwoli mu odkryć świat pełen radosnych dźwięków. Podobnie jak inne zabawki B.Toys, zestaw nie zawiera niebezpiecznych substancji.

beben

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *