Zabawki
Leave a comment

Układanki dla dzieci

Wspomaganie pociechy w stymulowania rozwoju mózgu należy rozpocząć w jak najmłodszym wieku. Niezwykle przydatnymi gadżetami okazują się być kreatywne zabawki, które jednocześnie bawią i uczą. Układanki, których przeznaczeniem jest zabawa mają pozytywny wpływ na mowę oraz zdolności analityczne, warto zatem nie zapominać o nich podczas kompletowania kuferka dziecięcych drobiazgów.

1. Sorter drewniany

Sorter kształtów to jedne z najpopularniejszych zabawek dla najmłodszych. Podczas zabawy zadaniem dziecka jest dopasowanie elementu do otworu o odpowiednim kształcie, a następnie ustawienie jego w taki sposób, by z łatwością przeszedł przez dziurkę i wpadł do środka. Drewniany sorter dla dzieci NEO Kids Concept to sorter kształtów z klockami, które różnią się od siebie kształtami i kolorami. Sorter drewniany to zabawka manualna, które rozwija małą motorykę, uczy precyzji i poszerza wyobraźnię.

sorter-drewniany-neo-kids-concept sorter-drewniany-neo-kids-concept (1)

Sorter kształtów Kids Concept

W ofercie posiadamy też sorter Goki, który posiada klasyczne kolory kształtów. Sorter Goki idealnie sprawdzi się dla dziecka powyżej 1 roku życia. Drewniany sorter został wykonany z najwyższej jakości materiałów, a jego wymiary to: 11 x 10,5 x 11 cm.
58628_s 90058628_s

Okrągły sorter drewniany Janod posiada dodatkową funkcję – turlanie. Podczas takiej zabawy klocki przewracają, więc dziecko słyszy dodatkowo dźwięki przewracanych się klocków oraz widzi wirujące kolory. Konstrukcja drewnianego sortera jest idealna dla małych rączek.

sorter-ksztaltow-kolory-janod sorter-ksztaltow-kolory-janod (1)

Sorter kształtów Janod

2. Nawlekanka drewniana

Nawlekanka umożliwiaja zabawę na wiele sposobów. Dziecko może nawlekać elementy według konkretnych kryteriów, bądź puścić wodze fantazji i stworzyć coś własnego oraz unikalnego. Drewniana nawlekanka Melissa & Doug to zestaw składający się z dwóch długich sznurków oraz 30 korali o dużych rozmiarach. Elementy uczą malucha nowych kształtów i kolorów.

81NqCAcuxBL._SL1500_ 61vImZoI51L._SL1500_ 713kMMp-w2L._SL1500_ 81QbCcBArIL._SL1500_

Nawlekanka Mellisa & Doug

Dla chłopców, którzy od najmłodszych lat uwielbiają wszelkiego rodzaju pojazdy dedykowana jest drewniana nawlekanka Djeco. Składa się ona z 16 części, które przedstawiają samochody, statki kosmiczne, samoloty, łodzie podwodne..czyli wszystko to, co mali mężczyźni lubią najbardziej. Pojazdy można w dowolnej kolejności nawlekać na sznurek i świetnie się bawić.

ori-16-perles-a-enfiler-en-bois-filavroum-2-cordons-djeco-dj06169-8619

Drewnianka nawlekanka Djeco

W naszej ofercie można też znaleźć nawlekankę Janod. Nawlekanka Janod została skierowana dla dziewczynek powyżej 5 roku życia. Ta nawlekanka  dla dzieci kształtuje poczucie estetyki, poprawia sprawność manualną oraz wyobraźnię i koncentrację. Każda nawlekanka drewniana kształtuje koordynację oko-ręka. Nawlekanka Janod, czy też naklekanka Djeco itp. zostały stworzone z najwyższych jakości materiałów, które są bezpieczne dla dziecka.

20161016-DSC_0802 - Kopia20161016-DSC_0803 20161016-DSC_0804

Zdjęcia wykonane przez Nebule.pl

Nawlekanka Janod w dwóch wersjach niebieski/różowy

3. Klocki dla dzieci duże

Wszelkiego rodzaju klocki i kostki uczą małego odkrywcę logicznego i przestrzennego myślenia oraz poszerzają wyobraźnię. Klocki dla dzieci marki Done By Deer to świetna zabawa dla dzieci połączona z nauką liczenia. Zestaw składa się z sześciu klocków, które ponumerowane są cyframi od 1 do 6. Zadaniem dziecka jest ułożenie wieżyczki. Klocki dla dzieci posiadają dodatkową funkcję: po ułożeniu świetnie sprawdzają się do mierzenia wzrostu.

40655

DonebyDeer_make-my-room_lrs

Jeżeli jednak metrowa wieża to zbyt mało to pomyśl o wyposażeniu swojej pociechy w klocki dla rocznego dziecka  marki Kids Concept. Klocki dla dzieci składają się z 10 elementów o różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Na każdym klocku widnieje wizerunek leśnego zwierzaka i cyfra. Klocki dla dzieci dobry pomysł na spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem.

kostki-do-ukladania-edvin-kids-concept

Klocki dla dziecko Kids Concepot

116584352-origpic-519800

jemtruskawki

Zdjęcie od @jemtruskawki

Jeśli podobał się Tobie nasz wpis, polub nasz instagram lub facebook

Całą gamę układanek znajdziesz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *